OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Bad Gastein Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Bad Gastein, Avusturya’nın en prestijli alpin kayak merkezlerinden biridir. Yalnız karlı yüksek sınıf parkurları için değil aynı zamanda benzersiz jeotermal yaylar nedeniyle yolcularla popüler olmuştur. Yörenin konukları, spor faaliyetlerini sağlık uygulamaları ile birleştirmek için harika bir fırsat sunmaktadır, çünkü yayların yakınında birçok harika spa merkezi bulunmaktadır. Tesisin kayak pistlerinin toplam uzunluğu 250 kilometreden fazla. Çoğunluğu deneyimli kayakçılara uyacak, ancak yeni başlayanların Bad Gastein’de sıkılmayacak. Tatil, ziyaretçilerin güzel çapraz kayak pistlerinden yararlanabileceği veya profesyonel koçları kiralayabildiği ve dağ kayağı sanatını yönetebileceği aile dinlencesi için harika bir yer.
  Bu tesisteki birçok otel, yer işareti olarak ziyaret edilebilecek kadar harika görünüyor. Kural olarak, Grand Park Bad Gastein’in en prestijli oteli denir. En kaliteli hizmeti ve zengin hizmet ve olanaklar sayesinde otel, … Açık
İlk konuklar 19. yüzyılda Bad Gastein’de ortaya çıkmaya başlamışlardı. O zamanlarda tesis çoğunlukla radon açısından zengin termal yaylar için kullanılıyordu. Bad Gastein’de bir tatil, zenginlerin ayrıcalığıydı. Avusturyalı İmparatoriçe Elisabeth, Bavyera ve İmparator Wilhelm I. Sigmund Freud’un gözde tatil beldesi olan 20. yüzyılın başında oraya vardı. Ünlü fizyolog pitoresk bir yere aşık olmuş ve 7 yıl Bad Gastein’de yaşıyordu.
1905, tatil geçmişi için önemli bir yıl oldu; burası ilk demiryolunun orada inşa edildiği yıldı. 20. yüzyılın ortalarına gelindiğinde, küçük bir kasaba çok sayıda modern otel ile popüler bir tatil yeri oldu. Doğal olarak, tatil her yıl daha fazla uluslararası gezginler tarafından ziyaret edildi. Önceki yüzyılın 60’lı yılların sonunda tatil beldesi popülaritesini geçici olarak kaybetti ve birçok tarihi otel kapatıldı. Geçen 50 yıl boyunca, Bag Gastein önemli ölçüde değişti. Günümüzde, bu sadece termal yaylardaki tedaviler için popüler bir yer değil, aynı zamanda birçok profesyonel sporcu çeken kaliteli patikalar sunan yüksek sınıf bir dağ kayak merkezi. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kural olarak, dağ kayağı tutkunları Aralık ayında Bad Gastein’de görünmeye başlarlar. Dağlarda yüksek olan bazı kayak pistleri Mart ayı sonuna kadar eğitime açıktır. Tüm dağ kayak pistlerinin toplam uzunluğu … Açık
Misafirlerin hizmetine birçok modern otel var, ancak birçok gezgin hala tarihi otellerde kalmayı tercih söz etmek gerekiyor. Orijinal tarihi görünümün ve modern tasarımın ve stilin muhteşem kontrastı, modern Bad Gastein’in imza özelliklerinden biri haline geldi. Bu kasabada ultra modern otel ve spa merkezleri, 19. yüzyılın güzel binaları ile rahatça sınırlanmıştır. Eski bir kumarhane binası, tatilin ana sembollerinden biri olarak kabul edilir.
Sağlıklı yaşam tedavileri ve kayakların yanı sıra tesisin konukları, farklı eğlenceli etkinlikleri denemek suretiyle tatillerini daha da keyifli hale getirebilirler. Örneğin, Fellsen Therme Sağlıklı Yaşam Merkezi, yüzme havuzlarıyla harika bir dinlenme bölgesine sahiptir. Bu, çocuklu aileler için mükemmel bir hedeftir. Sürüş hayranları ve hareketli cazibe merkezleri, Kongre Merkezi binasındaki eğlence merkezini ziyaret etmekten keyif alacak. Tesisin merkezi kısmı geleneksel olarak çok sayıda dükkan, restoran ve eğlence merkezi bulunan en faal alan.
  Bu tesisteki birçok otel, yer işareti olarak ziyaret edilebilecek kadar harika görünüyor. Kural olarak, Grand Park Bad Gastein’in en prestijli oteli denir. En kaliteli hizmeti ve zengin hizmet ve olanaklar sayesinde otel, … Açık
Bu oldukça gürültülü bölgede bir yürüyüş, sadece alışveriş hayranları için değil, aynı zamanda şehrin orta kesimi Gastein Falls bulunduğu yerden gezintilere meraklı gezginler için ilginç olacak. Tatil programınızı çeşitlendirmek için, Gastein Healing Gallery adlı sıradışı bir sağlıklı yaşam kompleksine başlayın. Birkaç yüzyıl önce altın çıkarma amaçlı kullanılan eski madenlerde açıktır. Kompleks şehirden uzakta ve özel bir tren ile ulaşılabilir. Bu büyüleyici ’kraliyet’ tatil beldesi çeşitli tatil ve etkinlikler için mükemmeldir, bu nedenle Bad Galstein’da bir tatil birçok sıcak anı bırakacaktır.
  Saas Fe nispeten küçük bir tatil beldesi olduğu için, tarihi eserlerini yürüyerek gezmek çok rahat. Saas Fe Müzesi, tatil köyü tarihi ile tanışmak için en iyi yerdir. Müze, çok güzel bir tarihi yapıya sahip olduğu köyün güney kesiminde yer almaktadır. Mekan, tesisin eski fotoğrafları ve zengin spor hayatı ile bağlantılı kupaları da içeren zengin tarihi eserler koleksiyonunu sergilemektedir. Serginin önemli bir kısmı yerli halkın kültürüne ve yaşamına ve Saas Fe’nin en ünlü sakinlerine adanmıştır. Müzeden uzak olmayan, geçmişin eşsiz atmosferini koruyan muhteşem bir kilise var.
  Kural olarak, dağ kayağı tutkunları Aralık ayında Bad Gastein’de görünmeye başlarlar. Dağlarda yüksek olan bazı kayak pistleri Mart ayı sonuna kadar eğitime açıktır. Tüm dağ kayak pistlerinin toplam uzunluğu … Açık
Sıcak aylarda, tesisin konukları pitoresk dağ bölgelerini keşfetmeye, muhteşem manzaralara hayranlıkla bakmaya ve ilginç tarihi simge yapılara bakmaya davetlidir. Bazı dağlık bölgelerin hala birçoğu hala çalışan eski su değirmenleri var. Her sene Saas Fe, geleneksel olarak çok sayıda ziyaretçiyi çeken çok sayıda kültürel ve spor etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Ekim ayında, tesis yıllık snowboard yarışmalarını memnuniyetle karşılar ve dünyanın her yerinden en iyi sporcular, katılmak için Saas Fe’ye gelir. Aralık, serbest sürüş yarışmalarının zamanıdır. Bu aynı zamanda geleneksel buz heykel festivalinin zamanı.
The Ankogel group in winter Saas Fe’de çok sayıda spor müsabakaları Mart ayı sonuna kadar devam ediyor ve Nisan da ilginç bir müzik festivalinin zamanı. Etkinlik turizmi hayranları, Noel tatili sırasında tesisi ziyaret etmeyi çok heyecan verici bulacaktır. Yılın bu zamanı, çeşitli tematik etkinlikler ve spor müsabakaları, renkli ticaret fuarları ve çocuklar için ilgi çekici eğlence programları açısından her zaman zengindir.
Bad Gastein - rehber bölümleri 1 2 3
Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Bad Gastein kaleleri
♥   Kalesi 'Burgruine Groppenstein' , 19.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Falkenstein' , 23.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Hohenburg auf Rosenberg' , 36.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle Saalhof' , 36.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Gmünd' , 38.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Bad Gastein çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Naturpark Riedingtal' , 23.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Hohe Tauern' , 48.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Berchtesgaden' , 51.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Naturpark Weißbach' , 53.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Untersberg' , 65.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Bad Gastein ve Çevresindeki Turistik Yerler

Hallstatt Köyü

From the series “Van Gogh Renkleri ile Boyanmış Küçük Gösterişli Kasabalar”
Bugün, turistler eski madenlerden birinde bir tur geçiriyorlar. Tur kapsamında, 16. yüzyılda inşa edilen dünyanın en eski boru hattını görebilirler. Boru hattı, Hallstatt ile kırk kilometre uzakta bulunan Ebensee kasabasını birbirine bağladı. Çözünmüş tuz orada yüzlerce yıldır taşınmaktadır. Şehrin kalıcı nüfusu 1 000'den az kişidir. Yerlilerin asıl problemi akut bir arazi sıkıntısıdır; Birçok yönden yerin gelişimini geri çekiyor. … Devamını oku

Dachstein Sky Walk

From the series “Gök-Geçit Severler için Mükemmel Mimari Yapılar”
Dachstein buzulundaki köprünün uzunluğu 100 metredir. Cazibe girişinde çocuklar için tamamen ücretsizdir ve yetişkinlerin bir bilet için yaklaşık 3 avro ödemesi gerekir. Daha sıcak aylarda, turistler için özel bir eğlence seçeneği sunulmaktadır. Merdivenlerden inip, dayanıklı camdan yapılmış bir zemin ve korkuluklarla özel gözlem güvertesine gidebilirler. Bu gözlem güvertesi bir uçurumun üzerine yerleştirildi. Çelik sinirli ziyaretçilerin bile yürüyüşünden çok fazla izlemesi olacak. Bu gözlem güvertesi genellikle Temmuz ayında açıktır ve soğuk başlamadan önce mevcuttur. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Bad Gastein’de araba kiralama

Bad Gastein Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bad Gastein Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Bad Gastein, Avusturya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Bad Gastein’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Bad Gastein’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018